Brit Care Cat Daisy I´ve to control my Weight 7 kg

Druh mäsa
kura
Hypoalergénne

• nie som mačka

• Mačky schudli z toho a má aj vysoký obsah bielkovín.
  • , zakúpené v Pet-market.sk

7 kg
Druh mäsa
kura
Hypoalergénne

Kompletné suché krmivo Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight pre mačky s nadváhou. Obezita patrí k najvážnejším zdravotným rizikám, trpia na ňu najmä mačky žijúce vnútri, prípadne kastrované a staršie zvieratá. Obezita je veľmi vážnym zdravotným problémom, ktorý môže viesť k celému spektru zdravotných problémov, a preto je mimoriadne dôležité obezite predchádzať a v prípade, že sa u vášho zvieratka vyskytne, tak ju okamžite riešiť vhodne zvolenou potravou. Takisto je dôležité venovať pozornosť dostatočnej fyzickej aktivite zvieratka. Granule Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight sú vyrobené z kvalitného morčacieho mäsa a ryže, majú znížený obsah tukov a zvýšený obsah bielkovín. Pri úbytku telesného tuku tak nedochádza k úbytku svalovej hmoty, ktorú pomáha udržať práve zvýšený obsah bielkovín. Mačka tak nestráca svoju vitalitu a chuť sa hýbať. Granule Brit Care Cat Daisy I`ve to control my Weight sú hypoalergénne, obsahujú kvalitnú vlákninu vo forme rastliny psyllium a zmesi rozličných výťažkov z ovocia.

• nie som mačka

• Mačky schudli z toho a má aj vysoký obsah bielkovín.
  • , zakúpené v Pet-market.sk

• perfektný výrobok

odporúčam.

• , zakúpené v stegra pet-food

• Dobre zloženie a cena
  • , zakúpené v PETHOME.sk

• dobra cena
    • zatial nic

macickam chuti :)

• Mačičkám chutí.

Doteraz som používal Royal Canin Sterilised. V poslednej dobe, ako ho začali vyrábať v Polsku, po zjedení týchto granúl ich mačičky častokrát vyvrátili a preto som sa rozhodol pre tento nový výrobok.